ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Jazda jarocińska. Zostawił auto na środku ulicy w centrum Jarocina

› Motoryzacja ponad rok temu    14.10.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 9 ocen 0 / 0%
A A A

Jazda jarocińska. Dzisiaj znów o parkowaniu. A w zasadzie o… blokowaniu przejazdu. Zdjęcie znalezione na jednym z profili w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że ten kierowca nic nie robi sobie z przepisów ruchu drogowego.

 

„Mistrzostwo świata w jarocinskim parkowaniu. Pan zaparkował na środku drogi, blokując wjazd na rynek przez 10 min i był oburzony, że śmiem zwracać mu uwagę” – opisuje pan Tomasz.

 

Właściciel forda z pewnością nie może tłumaczyć się przyzwyczajeniem. Na północną pierzeję jarocińskiego rynku można wjeżdżać już od ponad dwóch lat (wrzesień 2015 roku). Wtedy też otwarto tę część ul. Mickiewicza. Taką „czasową” decyzję podjął w 2015 roku burmistrz Adam Pawlicki [ZOBACZ TUTAJ]. Potem uchwałą rady rozszerzono na tę część starówki płatną strefę parkowania.

 

Jak więc wytłumaczyć kierowcę fiesty na jarocińskich numerach? A może to ostatni przeciwnik wjeżdżania do centrum autem? Co o tym myślicie?   

JAZDA JAROCIŃSKA - ZOBACZ TUTAJ

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kaska
ponad rok temu 9
Czy ten kierowca jest zobowiązany do posiadania karty kierowcy- http://kartakierowcy.waw.pl/jak-przedluzyc-waznosc-karty-kierowcy/ ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tosienazywaluks
ponad rok temu 8
no co kiedys sie tak stawalo a teraz by niektore osoby wjechaly nawet do sklepu samochodem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ prawkoDlaKażdego
ponad rok temu ocena: 90%  7
Gazeta Jarocińska na co jeszcze czekasz ? na zdj nagrania ? jest monitoring podobno taki wspaniały , czas zabrać kamerę i zapytać czy pana Pawlickiego obowiązuje prawo czy nie , czy czekacie aż mieszkańcy was wyręczą i zrobią mu zdj i wstawią w internet , przestańcie go kryć
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ małpa
ponad rok temu ocena: 89%  6
nic nowego, to miasto bezprawia... Jaśnie wielmożny burmistrz, pan i władca tego miasta notorycznie łamie przepisy i nie ma na niego bata. Nie dalej jak w czw widziałam jak wyjeżdżał z rynku i zamiast w prawo jak nakazują przepisy, pojechał pod prąd w lewo i skręcił w Kilińskiego. Służby chyba udają, że nie widzą, no ale jak tu karać właściciela tego prywatnego miasta. Obserwując to wszystko napawa człowieka tylko obrzydzeniem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kierowca bombowca
ponad rok temu ocena: 36%  5
Z tego zdjęcia nic nie wynika- jak dla mnie auto jedzie lub zatrzymało się przed pasami:-) I co kurwa leszcze mi zrobicie???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ święteKr
ponad rok temu ocena: 75%  4
A mistrza kierownicy Pawlickiego uchwyciliście jak jeździ po Parku Zwycięstwa swoim jeepem ? Jego już żadne prawo w tym mieście nie obowiazuje ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SZCZERY
ponad rok temu ocena: 75%  3
Nie tylko po parku. Na Konście przed Whisky Shopem zaparkował jak p... zajmując 2 miejsca parkingowe i wjeżdżając na chodnik!! Może był pod wpływem?! Ale panu władzy wszystko wolno
~ październik 2017
ponad rok temu ocena: 63%  2
W tych okolicach jeden pan na ul. Gołębią też wjeżdża pod prąd. Może ten kierowca wziął przykład i wie, że można inaczej niż mówią przepisy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ola
ponad rok temu ocena: 88%  1
wysłac policji moze sie zaiteresuja bo jada samochodem i nic nie widza,ul kilinskigo auta zaparkowane do samej wroclawskiej na zakazie policja jedzie i nic
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji